Ads Top

Mobil Uyumlu Ücretsiz Premium Blogger Temaları


Merhaba Arkadaşlar,
Bilindiği üzere blogger masrafsız olmasına rağmen harika web sitelerinin yaratıldığı bir platform.
Herşey iyi hoş olmasına rağmen blogger da tek sıkıntı bence tema neden mi? Kendimden örnek verecek olursam Domain satın aldıktan sonra 3 gün boyunca deliler gibi tema aradım. hem güzel olacak hemde mobile %100 uyum sağlayacak bir tema olması gerekiyordu.İkinci önemli etken ise eskiye oranla artık Adsense alımının pek kolay olmaması nedeniye adsense yerleşimine uygun temalar bulmak pek de kolay olmuyor. Evet temayı bulduk ancak mobil de ve masaüstünde görünüm olarak demolar da olduğu gibi olmaması.


Evet arkadaşlar bunları hepimiz yaşadık çünkü yerleşim ayarlarını doğru yapmak ve tema ile birlikte indirilen kurulum sayfasını incelemek gerekmekte çünkü kullanılan widgetler ne yazık ki kendi kafasına göre işlem yapmıyor kimisinde açıklama olarak sadece tek bir yazı gerekirken diğerinde ise kod yazmak gerekebiliyor.

Bu konumuz da ise sizlere hem mobile uyum sağlayacak hemde web sitenizi çok güzel bir görünüme kazandıracak şablonları paylaşacağım. Özellikle belirtmek isterim ki yazımda paylaşacağım temaların hepsinin tek tek kurulumunu yaparak inceledim herhangi bir sorun yok önemli olan yerleşim alanlarını doğru yapmak.

Tech News Blogger Tema
1- Tech News
Hem görsel anlamda hem de adsense yerleşim konusunda başarı sağlayacağınız temaların başında Tech News gelmekte. Blogger tema konusunda en başarılı firma olan soratemplates tarafından ücretsiz olarak dağıtılan bir tema aynı zaman da mobil tasarım anlamında da gayet başarılı. Mobil Uyumluluk Puanı: 99/100
Sora Ads Blogger Tema
2-Sora Ads
Az önce de bahsettiğim gibi reklam konusunda tasarım çok önemli bir rol oynamakta şimdi ki şablonumuz ise daha çok reklam yerleşimi ile ön plana çıkan Sora Ads isimli tema mobil anlamda da gayet başarılı. Mobil Uyumluluk Puanı: 99/100Chicmag Fashion Blogger Tema
3-Chicmag Fashion
Evet en çok beğendim masaüstü tasarımdan çok ilk olarak mobil tasarıma baktığım ve şuan da bulunduğuz sitede kullanılan temayı da ifşa ediyorum.O kadar iyi kodlanmış bir şablon ki hiç bir sıkıntı yaşatmadı bana kurulum olarakta gayet basit :)
4- Renovate
Gayet sade ve basit bir arayüze sahip mobil uyumluluk ve kullanımda sorun yaşamayacağınız bir tema test edilmiştir herhangi bir sorun yok :)Revoltify Alternate 2 5- Revoltify  Alternate 2
Evet efendim gelelim bir diğer şablonumuza ben sade severim ama görsellik de önemli diyen okurlarım için özel olarak seçilmiş bir temadır. Demosunu biran önce incelemeniz lazım :)

Sora Mag Blogger Tema


6-Sora Mag

Magazin temaları gerçekten görsel anlamda çok fazla dikkat çekiyor eğer ki sizlerde görselliğe önem veriyorsanız tercih etmeniz gereken bir tema.Scoop Fashion Blogger Tema


7- Scoop Fashion 

Konumuzun son teması olan bir başka mobil uyumlu harika teması ise hemen burada duruyor. Sizi Demo kımına alalım çünkü tema için pek diyecek bir şey yok. :)

Neden bu kadar az diye merak eden arkadaşlarım var ise şuan tek tek indirip kurulumunu düzenlemesini mobil uyumluluk testini yaptığım temalar bunlar. Yorum kısmından istediğiniz her konuda yardımcı olabilirim.
- Aynı zaman da temaların alt kısmında bulunan reklamların nasıl kaldıracağını buraya tıklayarak bir önceki yazımdan öğrenebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Tema resimleri linearcurves tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.