Ads Top

İOS 10.3 Yayınlandı. İşte Tüm Özellikler ve Yenilikler

İOS 10.3 Yayınlandı.  Ve güncellemenin getirdiği yenilikler ve özellikler
Apple 2 aylık çalışmanın sonucunda İOS 10.3 güncellemesini yayınladı. Apple kullanıcıları sabrın ardından 10.3 ile gelen yenilik ve özelliklerini merak ediyor. Güncelleme İOS kullanıcılarını heyecanladıracağa benziyor. Peki bu sürümde bakalım nelerle karşılaşacağız?

İşte İOS 10.3 ile gelen yenilikler;

AirPods’unuzu Bulun
Bilindiği üzere App Store dan kaldırılan uygulama bu güncelleme ile İPhone’numu bul uygulaması AirPods destekli hale geldi. AirPods kablosuz kulaklığınızın nerede olduğunu artık bu güncelleme ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Uygulama Animasyonlarında Yenilik
Apple 10.3 güncellemesi ile cihazınızı artık daha güzel hale getirmeye devam ediyor. Artık uygulamaların açılıp kapanmasında daha hoş animasyonlar bizleri beklemekte.

Apple Profillerinizi Daha Kolay Yönetme
Son güncelleme ile Apple, kimliğinizi daha pratik yönetmenizi sağlıyor. Ayarlar kısmında bizleri bekleyen ve bu güncelleme ile birlikte gelen ve en üstte bulunan Apple kimliği bizleri karşılıyor. Ayrıca İCloud bölümünde bulunan depolama alanının nasıl kullanılabildiği ve yedeklemelerin ne kadarının kullanılacağına hızlıca ulaşabilinmekte.

Uygulama Uyumluluğu Kontrolü
Son güncelleme ile birlikte Apple kullanıcıların deneyimlerini arttırmaya devam ediyor. İOS 10.3 güncellemesini yükledikten sonra bu özellik sayesinde cihazın performansını olumsuz etkileyen güncellemelerinizle uyuşmayan uygulamaları görüp hızlıca kaldırabilirsiniz.

Aracınızı Kolayca Bulunuz.
Haritalar uygulamasında bir konumun hava durumu simgesine basılı tuttuğunuzda hava durumu tahminlerini görebiliyorsunuz. Yine bu güncellemenin ardından aracınızı park ettiğiniz yeri telefondan işaretleyebiliyor, böylece kolayca bulabiliyorsunuz.

Apple’ın son güncellemesi 10.3’ü nasıl indirebilirim?
1-    Ayarlar
2-    Genel
3-    Yazılım güncelleme
Yolunu takip ederek indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Tema resimleri linearcurves tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.