Ads Top

60 Günlük Ücretsiz Spotify Premium'u Nasıl Alırım?

Merhaba Arkadaşlar,
Bu blogda yazamaya nedense hep kendi yaptığım şeyler hakkında postları atmaya başladım saat şuan da 02,46 ve karşıma bu konu çıktı ve bende sizlerle paylaşmak istedim :)


Biliyorsunuz ki Spotify tanınmış sanatcıların son parçalarını yüksek kalitede dinleyebiliyor satın alabiliyor ve aynı zaman da program da kaydedip internet olmadığı zamanda dinleyebiliyoruz. Herkes biliyor ki biz TÜRK milleti olarak herşeyin beleşine kaçmaktayız. Aynen de öyle herhangi bir hile hurda olmadan sizleri Spotify ile tanıştıracağım benim gibi yeni sırf beleş diye indirip üyelik oluşturan arkadaşlar olacaktır. Neyse uzatmadan konumuza dönelim. Daha çok aşamalı olarak anlatmayı seviyorum o yüzden bu kez de o şekilde olacak;

1-AŞAMA 
Öncelikle BURAYA tıklayarak sitemize giriyoruz.
Altta yazan bilgileri doldurup kaydola basıyoruz.
2- AŞAMA
Amanın buraya dikkat ediyoruz herhangi bir kredi kartınızdan hemencecik sanal kart oluşturup limitini 1 TL yapıyoruz ve bilgilerimi yazıp okeyliyoruz. Neden buraya dikkat etmemiz gerekiyor diye soranlar olacaktır elbette cevap olarak ise olur ya 60 gün mevusunu unuttunuz kartınızdan para çekmemesi için limiti 1 lira olan sana kart yeterli 60 günün sonunda hesabı iptal edebilirisiz.


Ardından ise tek yapmanız gereken telefonunuza veya bilgisayarınıza programı indirmek başka sorun yok keyifli dinlemeler :) 

Hiç yorum yok:

Tema resimleri linearcurves tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.